HAKKIMIZDA

Şirketimiz, 2000 yılından günümüze iş elbiseleri sektöründe aktif olarak faaliyet göstermektedir. İş elbiseleri sektöründe, hizmet kalitemizi kanıtlamış olup, cazip fiyat avantajları ile Türkiye genelinde gelişen tüm müşteri taleplerine çözüm üretebilecek altyapı ile hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Ulusal pazarlarda aranan, güvenilirlik ve farklılık yaratan bir marka olmayı hedefleyen kuruluşumuz, ürün kalitesi ile rekabetçi, sürdürülebilir maliyet avantajı ve etkin pazarlama stratejileri ile bu hedefin gerçekleştirilmesi yolunda hızla ilerlemektedir.

HEDEFİMİZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kalitede, rekabetçi fiyat avantajına sahip, zamanında ve güvenilir ürünler üretmek ve pazarlamaktır.

Çağımıza uyum sağlamakla birlikte, alanında uzman kadromuz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kaliteli ,estetik, ekonomik, standartlara uygun ürün gruplarımız ile başarımızın devalılığını sağlamaktır.

İLKELERİMİZ

Müşteriye saygı, pazar odaklılık, yaratıcılık, ekip çalışması, müşteri memnuniyeti, kalite, istikrar, satış sonrası destek olarak tanımlanmaktadır.